Şartlar & Koşullar

 

SÖZLEŞME 

13.06.2003 Tarih ve 25137 Sayılı resmi gazetede yayınlanan 'Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik' gereğince internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğu getirilmiştir. Sözleşme detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

MADDE 1 - KONU 
İşbu sözleşmenin konusu, SATICInın, ALICIya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ 
Ünvan:
SANALTEDARİKCİM GIDA TOP VE TEMZ.KOZM. SAN TİC LTD ŞTİ.

KOCATEPE MAH.12.SOK.A BLOK NO 1707 BAYRAMPAŞA

www.sanaltedarikcim.com

MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ 
Müşteri olarak www.sanaltedarikcim.com 
alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır. 

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ 
Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER 
4.1 - ALICI, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

MADDE 5 - TESLİMAT ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendimiz teslim eder.İstanbul dışında kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç bir gün (2) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimlerimiz için kargo masrafı İstanbul içi alımlarda 500 TL kadar kargo ücreti yarısı alıcıdan alınır diğeri satıcı karşılayacaktır,İstanbul dışı alımdalar ise sistemdeki yazılı olan kargo ücreti uygulanacaktır. İsatanbul dışı alımlarda 2500 TL üzeri alımlarda kargo ücreti yarısı alıcıdan alıncak diğer yarısını satıcı ödeyecektir.Satıcı  MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA kargo ücretini ödenecektir. Teslimatta ödeme veya kapıda ödemelerde kargoya ödenecek kapıda ödeme ücreti alıcıya aittir.