Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 

GARANTİ BANKASI  ÇAĞLAYAN ŞUBESİ
SANALTEDARİKCİM GIDA TOP VE TEMZ.KOZM. SAN TİC LTD ŞTİ.
TR02 0006 2000 4030 0006 2955 22 (TL/USD/EURO) herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Şirketimize gelerek peşin (TL/USD/EURO) ödeme 
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-5 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, taksitlendirme  Yapı Kredi Bankası kartlarına yapılabilmektedir. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada T.C GARANTİ BANKASI kredi kartınız ile online ödemeden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.

5) Her türlü kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile
Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizde bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Eğer Mail-Order yöntemiyle kredi kartınıza 2-5 ay taksitlendirme yaptırtmak istiyor iseniz, formda belirttiğiniz kredi kartınızda taksitli tutarların toplamı kadar limitiniz olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Ayrıca kredi kartınızın ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

6) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SANAL TEDARİKCİM.COM TOPTAN GIDA VE KOZMETİK SATIŞ PAZARLAMA HİZMETLERİ. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

8) Teslimat 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendimiz teslim eder.İstanbul dışında kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç bir gün (1) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimlerimiz için kargo masrafı MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA ödenecektir. Teslimatta ödeme veya kapıda ödemelerde kargoya ödenecek kapıda ödeme ücreti alıcıya aittir.